Stichting SkateFresh
Wij organiseren sinds 10 jaar elk hemelvaart-weekend een internationale skatetourtocht in Nederland met skaters uit heel Europa tussen de 30 en 55 jaar. De groepsgrootte zal op circa 60 personen liggen.
We zijn hiervoor op zoek naar een groepsaccommodatie voor het lange hemelvaart-weekend voor volgend jaar: 2017. Vanaf Woensdag 24 mei 2017, vanaf circa 14:00 uur t/m Zondag 28 mei 2017, circa 17:00 uur.
De groepsaccommodatie hoeft niet per sé voor alle deelnemers slaapplekken te bieden.
Sommige deelnemers wensen liever te kamperen, dus een mogelijkheid om op hetzelfde terrein ook tenten op te kunnen zetten is gewenst. Dit jaar was de verdeling ongeveer 30 camping/30 groepsaccommodatie.
Wat we wel echt wensen:
+een centrale ruimte waar wij met 60 personen gezamenlijk het ontbijt en het avondeten kunnen nuttigen en daarna nog gezellig bij elkaar kunnen zitten en een drankje kunnen doen.
+een goed uitgeruste keuken met capaciteit voor 60 personen: ook voor volgend jaar kiezen wij voor een cateraar die ontbijt en avondeten organiseert.
+ goede fietspaden in de buurt direct vanaf de accommodatie.
Heeft u voor de opgegeven periode 24-28 mei 2017 nog een accommodatie beschikbaar die aan deze eisen voldoet? Graag ontvangen wij dan uw contactgegevens voor verdere afspraken.
Voor de editie van dit jaar kunt u een kijkje nemen op www.skate-fresh.nl